členi Linkin park

15. února 2008 v 15:07 | Linkinlady |  o členech Linkinpark
Linkin park má 6 členů.Chester Bennington,Mike Shinoda,Brad Delson,Phoenix,Rob Bourdon,Joe Hahn.
Počátky kapely Linkin Park se datují okolo roku 1996, kdy se na škole seznámil Mike Shinoda s budoucím kytaristou Bradem Delsonem, se kterým chtěl později založit kapelu. Problém byl ale v odlišnosti jejich hudebních stylů, Brad poslouchá především Trash-metal a Mike byl v té době v zajetí hiphopové kultury. Jejich sny pomohlo uskutečnit společné vystoupení kapel Anthrax a Public Enemy, kdy pochopili, že lze skloubit i zcela odlišné hudební směry. K Mikeovi a Bradovi se postupně přidali Rob, Joe, Pheonix a Mark a vytvořili kapelu s názvem Xero. Mark kapelu opustil v době, kdy se přejmenovala na Hybrid Theory, stále však zůstal jejich dobrým přítelem a nyní pracuje jako manažer.
Jako poslední se k Hybrid Theory přidal Chester. Skupina dlouho nemohla najít vhodného zpěváka, vokály tedy obstarával Mike. Jednoho dne, zrovna když probíhala Chazzova oslava narozenin, zavolal Chester Mikeovi, pustil mu do telefonu jednu z demo-nahrávek Hybrid Theory a do toho zpíval své vokály. Mike tím byl nadšen a přizval Chestera ke spolupráci. Tak se začalo tvořit jejich debutové album, ze kterého se vyčlenilo Hybrid Theory a Hybrid Theory EP.
Kapela uzavřela kontrakt s vydavatelským gigantem Warner Bros. S vydáním jejich alba souvisela i změna názvu. Skupina se jménem Hybrid Theory již existovala, původně chtěli změnit název na.....zbytek si přečti na stránkách linkinpark:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JIRKA JIRKA | Web | 12. prosince 2008 v 22:46 | Reagovat

Máš pěknej blog podívejte se i na můj ten je taky super je tam plno anket článků fotek atd

www.rammstein1.blog.cz

ALE TOHLE JE TAKY SUPER BLOG MAM RAD LINKIN PARK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama